Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 283 hodnocení
5
275x
4
1x
3
5x
2
1x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JS Avatar autora Jaroslav Soják Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2025
Avatar autora Vladimír Šubrt Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.12.2024
SR Avatar autora Stanislav Růžička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.12.2024
Určitě doporučuji 👍
MH Avatar autora Martina Havlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.12.2024
Spokojenost se vším. Doporučuji.
LK Avatar autora Lenka Kalinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2024
Rychlé dodání, doporučuji
SR Avatar autora Stanislav Růžička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2024
Super obchod . Ochota , vstřícnost ,rychlost .
RK Avatar autora Renáta Kučírková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.11.2024
SR Avatar autora Stanislav Růžička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.10.2024
MS Avatar autora Miroslav Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.9.2024
JR Avatar autora Jaroslav Rolák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2024
JK Avatar autora Jana Klabouchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.9.2024
MF Avatar autora Michaela Firstová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.8.2024
JM Avatar autora Jakubov Marek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.8.2024
KV Avatar autora Karel Vejskal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2024
Vřele doporucuji
OL Avatar autora Ondřej Ledecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2024
Avatar autora David Žigmond Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.7.2024
Tento obchod vrele doporucuji. Skvela komunikace a rychle dodani zbozi.
MS Avatar autora Martin Salát Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.6.2024
LK Avatar autora Lucie Koutná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2024
EM Avatar autora Erik Molata Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2024
Perfektní obchod, výborný přístup, hrozně mi lezou do peněz 😁👍
T Avatar autora Tomáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.4.2024

Ovládací prvky výpisu

283 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX